پنج دلیل برا اینکه شما باید عکس های زیادی بگیرید

توسط

 

این روزها، عکس گرفتن  بسیار آسان و لذت بخش تر از هر زمانی شده است. ما در اینجا پنج دلیل از هزاران دلیلی که شما باید هر روز عکس های زیادی بگیرید رو میگیم:

دسترسی آسان به تکنولوژی مثل گوشی های هوشمند و دوربین های دیجیتال کار را بسیار آسان کرده. در اینجا پنج دلیل برای اینکه از کسی که دوستش دارید ، از چیزهای مورد علاقه تان و زیبایی های طبیعی که هر روز میبینید ، عکاسی کنید می آوریم و شروع کنید:

  • با عکاسی بیشتر ممکنه بهترین عکس رو بگیرید…

عکس گرفتن زیاد به این معنی است که شما شانس بیشتری برای گرفتن یک عکس واقعا عالی دارید. بنابراین عکس بگیرید، چیزهای جدید را امتحان کنید و امیدوار باشید که یک عکس بسیار خاص خواهید داشت.

  • خاطراتتان را ثبت کنید…

تنها راه مطمئن برای اینکه لحظه های خوب و مورد علاقه تان را ثبت کنید، عکس گرفتن از آنهاست. دوربین یا گوشی هوشمندتان را نزدیکتان نگه دارید خصوصا زمانی که در یک رویداد یا جشن یا موقعیت مهم در زندگیتان قرار دارید.

  • و از آنها لذت ببرید، در کنار کسی که عاشقش هستید…

یکبار که خاطرات بزرگی را ثبت کردید ، آن را با خانواده و دوستانتان به اشتراک بگذارید. عکس هایتان را با استفاده از پیکچاپ چاپ کنید. در کنار هم به آنها نگاه کنید و آن چیزهای خوب را مرور کنید.

  • خلاقیتتان را بیان کنید.

عکاسی یه راه سرگرم کننده برای بیان جنبه هنری شماست. عکس گرفتن میتواند یک حرکت خلاقانه در خود داشته باشد. شما همچنین میتونید با استفاده از پیکچاپ هدیه های خاص و منحصربفردی مثل فتوبوک ، ماگ یا لیوان ، تقویم و .. با عکس های مورد علاقتون بسازید.

  • مستند خانوادگی خودتان را داشته باشید.

گرفتن عکس زیاد یک راه فوق العاده برای دیدن بزرگ شدن فرزندتان در طول سال هاست. چه زمانی که در لباس های کودکانه شان هستند یا در نوجوانی . خصلت ها و ویژگی های شخصیتشان و صورت شیرین و دوست داشتنی شان یکی از بهترین بهانه ها برای فشردن دکمه دوربینتان است.

 

نمیدونید با اینهمه عکس چه کار کنید؟

بعضی از اونها رو به پیکچاپ بدید تا یادگاری های ارزشمندی براتون بسازه. گرفتن عکس زیاد به شما اجازه میده که بزرگ شدن بچه هاتون رو ببینید. اون ها رو مستند کنید روی تقویم دیواری یا مگنت در آشپزخونه ، زمانی که مشغول درست کردن غذا هستید با دیدن اون خاطرات عزیز ، شادی و عشق رو در زندگی به یاد میارید. با چاپ عکس ها روی لیوان هنگام نوشیدن یک دمنوش در یک عصر آرام، لبخند شیرین کودکی های فرزندتون رو میبینید و لذت میبرید.

با داشتن عکس های زیاد شما خاطرات و لحظه های ارزشمندی رو با خانواده و دوستانتون به اشتراک میگذارید و از یادآوری آنها در کنار هم لذت میبرید.

همین امروز با پیکچاپ شروع کنید.

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.