چاپ عکس های پولاروید در سایزهای متنوع

توسط

عکس پولاروید عکسی است که دارای حاشیه کمی در ۴ سمت عکس می باشد، حاشیه عکس در قسمت پایین بیشتر از سه طرف دیگر می باشد که این مساله به این خاطر است که بتوان تاریخ یا نوشته کوتاه مرتبط با عکس به آن افزود.
عکس های پولاروید پیکچاپ در ۴ سایز (۶×۹, ۸×۷, ۱۰×۸, ۱۰×۱۲) روی کاغذ براق چاپ شده و در ۶ بسته مختلف متشکل از سایزها و رنگهای متنوع ارائه می شود تا تنوع اندازه و تعداد در دو سایز بزرگ و کوچک برای کاربران مهیا باشد.

در پیکچاپ عکس های پولاروید رنگی هم در دو سایز بزرگ و کوچک و در دو رنگ آبی و صورتی نیز چاپ می گردد تا افراد خاص پسند گزینه های بیشتر و متفاوت تری داشته باشند.

از موارد استفاده این عکس ها می توان تزیین در یخچال آشپزخانه و یا کمد اتاق خواب نام برد که با استفاده از مگنت چسبانده می شوند. همچنین با ریسه و گیره برای مزین نمودن روی میز و یا آویز در فضاهایی مانند اتاق؛ از دیگر موارد مصرف عکس های پولاروید است.
پیکچاپ برای سهولت کار کاربران خود بسته های متنوع از تمام سایز ها با کیفیت عالی به همراه ریسه های نوری و کنفی و گیره های چوبی فراهم کرده است تا علاقمندان بتوانند با آسانی سفارش خود را ثبت و به همراه اکسسوری مورد نیاز در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

لازم به ذکر است ارسال تمامی این بسته ها به سراسر ایران رایگان می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی در رابطه با نحوه سفارش با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۵۷۰۲۲۵ تماس حاصل نمایید.
برای ارتباط با پشتیبانی از طریق تلگرام با ما در تماس باشید:

برای سفارش این محصول روی دکمه “خرید عکس پولاروید” در پایین کلیک کنید تا وارد صفحه پرداخت گردید:

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.