پنج نکته برای اینکه در عکس های سفر خوب دیده شویم

توسط

شما به یک سفر رفتید و امیدوارید که در عکس هایی که از شما گرفته شده خیلی خوب به نظر برسید. اما وقتی به خونه برمیگردید و عکس ها رو دوباره میبینید متوجه این نکته میشوید که در بعضی عکس ها شگفت آور میشوید در حالیکه ممکنه بقیه انقدر شما رو خوب نبینند. نترسید! در ادامه پنج نکنه مهم برای اینکه در عکس های سفر خوب به نظر برسید را خواهیم گفت.

  • وجه خوبتان را پیدا کنید. دوربین را روی تایمر تنظیم کنید و با ژست ها و حالت های مختلف از خودتان عکس بگیرید و عکس ها را باهم مقایسه کنسد. ببینید در کدام حالت بهترین عکس را خواهید داشت. یک تغییر کوچک در ژست و حالتتان ، تغییر بزرگی در عکس هایتان ایجاد خواهد کرد.
  • در زاویه ای قرار نگیرید که دوربین پایین تر از شما باشد. این زاویه همه چیز را بزرگتر از واقعیت نشان میدهد. بجای آن میتوانید عکسی بگیرید که زاویه دوربین در آن همسطح چشم باشد و یا کمی بالاتر .
  • لباس هایی با رنگ خالص که با پوستتان همخوانی داشته باشد، میتواند شما را باریک تر نشان دهد.از لباس های با طرح شلوغ مثل فرش بپرهیزید. آنها ممکن است ناخوشایند بنظر برسند و باعث شلوغی عکس خواهند شد.
  • نور اصلی را تشخیص دهید، از اینکه عکس هایتان را زیر نور تند آفتاب بگیرید جدا خودداری کنید خصوصا در وسط روز. در این ساعات سایه های تندی ایجاد خواهد شد. همه ما میدانیم که “ساعات طلایی” بعد از طلوع و قبل از غروب آفتاب است و بهترین شات ها را خواهید داشت. برای داشتن یک نور نرم و لطیف و زیبا در عکستان این نکته را فراموش نکنید.
  • آرایش ساده. داشتن یک صورت طبیعی باعث میشود جوانتر بنظر برسید.

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.