هفت ایده برای عکس گرفتن با صمیمی ترین دوستتون!

توسط

همه ما دوستای صمیمی زیادی داریم و یکی از کارای لذت بخش برای ما عکس گرفتن با دوستامونه! تو این مطلب چند نمونه از ایده های عکس گرفتن با دوست صمیمی تون رو برای شما یادآوری میکنیم.

  • ماجراجویی هاتونو با عکس هاتون به  اشتراک بزارید

برای تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات تابستان برنامه ریزی کنید. می تونید آخر هفته به یک سفر کوتاه بیرون از شهر برید و یا به مکان های جذاب جدید برید و عکس بگیرید، از بین عکس هاتون بهترینشون رو روی شاسی چاپ کنید و اون رو روی دیوار بالای تختتون قرار بدید.

  •  با دوربین های پولاروید عکس بگیرید

عکس های کوچیک پولاروید برای ما پر از خاطرس … چی می تونه هیجان انگیزتر از چاپ عکسمون روی ابعادی به جز ابعاد نرمال عکس باشه؟! اونم با حاشیه های صورتی یا آبی!
اگر شما دوربین پولاروید ندارین اصلا نگران نباشین، چون پیکچاپ راه آسون تری براتون داره! میتونید به اپلیکیشن پیکچاپ سر بزنید و بسته عکس پولاروید رو سفارش بدین. عکس هایی که با دوست صمیمیتون گرفتین رو روی کاغذ عکس پولاروید چاپ کنید، با گیره های رنگی به ریسه های نوری وصل کنید و حال و هوای اتاقتون رو عوض کنید!

  • لباس های شبیه بهم بپوشید

سعی کنید لباس های شبیه هم بپوشید، مدل مو و آرایشتون رو مثل هم کنید و عکس بگیرید و جدایی ناپذیر بودنتون رو به تصویر بکشید. حتی می تونید برای قشنگ تر شدن عکستون از تیشرت هایی که نوشته های مرتبط با دوست صمیمی دارن استفاده کنید.

  • حباب بازی کنید و عکس بگیرید

شاید به نظرتون مسخره بیاد ولی امتحانش ضرری نداره، هر چند سالتون که باشه با حباب بازی به دوران کودکی خودتون میرین و خاطره هاتون زنده میشن! نمی تونید تصور کنید که حباب ها چه منظره فوق العاده ایی برای عکس شما به وجود میارن.

  • عمر دوستی تون رو با عکس نشون بدین

حتما تخته سیاه های کوچیک گچی آشپزخونه رو دیدین، روی این تخته ها چیزایی که لازمه برای خونه خریداری بشه رو می نویسن. یکی از ایده های ساده ایی که می تونید ازش استفاده کنید تخته های گچیه! مدت زمانی که از دوستی شما میگذره رو بنویسید و عکس بگیرید. از این عکس یکی برای خودتون و یکی برای دوست صمیمی تون چاپ کنید.

  • در حالی که دوستتون رو در آغوش گرفتین عکس بگیرین

در آغوش گرفتن به معنی اینه که چقدر شما به دوستتون اهمیت میدین، به اون عشق می ورزین و از اون حمایت میکنید. بغل کردن با روش Bear Hug  ، یعنی جوری که دست هاتون رو دور شونه دوستتون انداختین نشان دهنده توجه شما به دوستتونه و می تونید از دو زاویه مختلف این عکس رو بگیرید. عکسی که صورت شما در اون معلومه رو به دوستتون بدین و عکسی که صورت دوستتون معلومه رو برای خودتون چاپ کنید.

  • به پارک های تفریحی یا شهربازی برید و عکس بگیرید

دوربین شما در هر حالتی باید آماده عکس گرفتن باشه. کارهای زیادی هست که در شهربازی میتونید انجام بدین. رنگ ها رو پیدا کنید چون اونها جلوه خوبی به عکس شما میدن و در حالی که یاد یکی از خاطره های خنده دارتون افتادین و پشمک می خورین، عکس بگیرید.

 

پایان

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.